Naša škola je sudjelovala na Županijskom natjecanju u organizaciji Auto-moto saveza BiH „Sigurno u prometu“. Od ukupno 20 škola, naši vrijedni učenici – Josip Topić, Nino Martinović, Marijana Mustapić i Marijeta Šimović – osvojili su izvrsno 2. mjesto te se time plasirali na Državno natjecanje koje će se održati u Kiseljaku.
Dan škole obilježen je svečanom priredbom uz nazočnost učenika, učitelja, roditelja, predstavnica Grada Mostara i gostiju iz Ministarstva obrazovanja te Zavoda za školstvo Mostar.
Danas su u Hrvatskom domu hercega Stjepana Kosače u Mostaru svečano obilježeni 63. Šimićevi susreti. Učenici dramsko - recitatorske sekcije naše škole pod vodstvom mentorica Dragice Čović i Ivane Mott govorili su i mislili Šimićeve stihove kroz poetski kolaž.