Završetkom nastavne godine priveli smo kraju još jedno razdoblje ispunjeno učenjem, trudom i novim iskustvima.

Svim učenicima želimo ugodne, bezbrižne i zaslužene ljetne praznike, puno odmora, veselja i lijepih trenutaka s obitelji i prijateljima, kako bi se odmorni i puni energije vratili u školske klupe na početku nove nastavne godine.