LINO VIŠEBOJAC 2018.

JAVNE NABAVKE

NAŠE DVORIŠTE

 

PRODUŽENI BORAVAK

VIJEĆE UČENIKA NAŠE ŠKOLE

 

TEŽINA ŠKOLSKE TORBE

 

 

Osvojili smo treće mjesto na kvizu iz povijesti

Dana 16.4.2019. je naša škola sudjelovala na kvizu znanja naziva "Učimo povijest kako bi upoznali svijet" u organizaciji stručne savjetnice za povijest

Danijele Tomičić i studenata mostarskog sveučilišta. Kviz je po prvi put održan za učenike 11 osnovnih škola grada Mostara, a domaćin je bila OŠ S.S.Kranjčevića. Našu školu su predstavljali učenici Magdalena Grbavac (8.1), Sven Kukić (8.3) i Anteo Vrdoljak (9.2), te su osvojili visoko treće mjesto. Našim učenicima čestitamo i želimo puno sreće i uspjeha u daljnjem školovanju.

 

Anteo Vrdoljak, 9.2

KONTAKT - email

KONTAKT - telefon

KALENDAR

kalendar rada

SNIMANJE DRONOM

NAŠ GODIŠNJAK "ŠKOLARAC 2018."

UČENICA GENERACIJE 2018./19.

 

 

414568
Ukupno posjeta stranici:Ukupno posjeta stranici:414568