LINO VIŠEBOJAC 2018.

JAVNE NABAVKE

NAŠE DVORIŠTE

 

PRODUŽENI BORAVAK

VIJEĆE UČENIKA NAŠE ŠKOLE

 

TEŽINA ŠKOLSKE TORBE

 

 

Mostar - europska prijestolnica kulture 2024.

U sklopu projekta ujedinjenja škola učenici naše škole Nikola Rozić (9.3) i Sergej Jarendić (9.1) uz vodstvo nastavnika Tonija Marića sudjelovali su u

programu: "Mostar - europska prijestolnica kulture". Naša škola našla se u timu 11 s: Muzičkom školom (I. i II. stupnja), Glazbenom školom Ivana plemenitog Zajca, Srednjom školom likovnih umjetnosti Gabrijela Jurkovića i sa Šestom osnovnom školom.

 U sklopu ovog projekta održana su 3 okupljanja: samo upoznavanje i predstavljanje projekta, obilazak gradskih muzeja i zadnje okupljanje je rezultiralo našim zajedničkim plakatom kojeg možete vidjeti na slici.

 

Nikola Rozić, 9.3

KONTAKT - email

KONTAKT - telefon

KALENDAR

kalendar rada

SNIMANJE DRONOM

NAŠ GODIŠNJAK "ŠKOLARAC 2018."

UČENICA GENERACIJE 2018./19.

 

 

397525
Ukupno posjeta stranici:Ukupno posjeta stranici:397525