Večer poezije Antuna Branka Šimića-18.11.2015.g

vecer-poezijeDana 18. studenoga 2015. godine održana je večer poezije Antuna Branka Šimića u našoj školi. Tako smo i ove godine obilježili datum rođenja pjesnika čije ime nosi i naša škola. Večer je započela u 18:00 h paljenjem svijeće za pjesnika.

Bili su pozvani nastavnici i učenici škole. Ravnateljica je održala uvodni govor te smo nastavili s recitacijama pjesama. Ovogodišnji gosti su bili 1. i 4. razredi Gimnazije Mostar. Oni su izrecitirali pjesme na francuskom jeziku. Slijedile su pjesme o Bogu, Djevici Mariji, ženama, siromaštvu, ljubavi i raznim drugim temama koje se provlače kroz Šimićevo pjesništvo. Učenici su jako lijepo i osjećajno izrecitirali sve pjesme. Potrudili su se, pa je stoga svaka recitacija bila nagrađena pljeskom. Večer je završila stihom:“ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD ZVIJEZDA“.

Ivona Duno VI.2

sim1

sim2

sim3

sim4

sim5

sim6

Joomla! Debug konzola

Sesija

Informacije profila

Korištenje Memorije

Upiti baze podataka