LINO VIŠEBOJAC 2018.

JAVNE NABAVKE

NAŠE DVORIŠTE

 

PRODUŽENI BORAVAK

VIJEĆE UČENIKA NAŠE ŠKOLE

 

TEŽINA ŠKOLSKE TORBE

 

 

Osmaši naše škole su bili u kinu

Dana 14.10.2015. su osmaši naše škole, zajedno sa svojim razrednicama, posjetili kino dvoranu u Mepas Mallu. Gledali su film Pan, putovanje u Nigdjezemsku (3D).

 Petar Pan je nestašan dvanaestogodišnjak u mračnom londonskom sirotištu. No jedne potpuno nevjerojatne noći, Pan odlazi u čarobnu zemlju pirata, ratnika i vila, zvanu Nigdjezemska. U toj će zemlji pokušati pronaći svoje mjesto, a doživjet će najnevjerojatnije avanture i preživjeti borbe na život ili smrt, usput tražeći istinu o svojoj majci koja ga je davno ostavila. Nakon što se udruži s novim prijateljima kako bi pobijedio okrutnog pirata, Pan otkriva svoju sudbinu - postati herojem koji će zauvijek ostati zapamćen kao Petar Pan.

 

Film je bio 3D, pa su samim tim avanture Petra Pana bile još živopisnije. Osmaši su jako uživali u filmu, i jedva čekaju opet pogledati ovako zanimljiv film.

 

Hrvoje Marijanović, VIII.b

 

KONTAKT - email

KONTAKT - telefon

KALENDAR

kalendar rada

SNIMANJE DRONOM

NAŠ GODIŠNJAK "ŠKOLARAC 2018."

UČENICA GENERACIJE 2018./19.

 

 

397525
Ukupno posjeta stranici:Ukupno posjeta stranici:397525